Aparatamenty
Z myślą o naszych pacjentach przyjeżdżających do nas z zagranicy i z innych rejonów Polski szykujemy do dyspozycji luksusowe apartamenty.
Będą się one mieścić na Wyspie Spichrzów, przy ul.Chmielnej , w odległości ok 10 min pieszo od naszej kliniki.
Nasze apartamenty są częścią drugiego etapu inwestycji Granaria, w ramach której powstaną budynki apartamentowe zlokalizowane w kwartale między ulicą Pożarniczą, a Basztową, według projektu pracowni Mąka Sojka Architekci. Zarówno sama architektura, jak i sposób wykończenia budynków piękną, czerwoną cegłą, bezpośrednio nawiązuje do stylu, w jakim budowane były historyczne spichlerze.
Wizualizacje © Granaria.pl
Nasze aparatamenty bedą zaprojektowane i urządzone z niezwykła dbałością, aby zapewnić jak najlepszy komfort i wypoczynek naszych pacjentów.
Goście naszych apartamentów będą mieli do swojej dyspozycji wewnętrze patio wypełnione zielenią i starannie zaaranżowanymi miejscami do wspólnego wypoczynku. W myśl Nowego Urbanizmu nowopowstające przestrzenie miejskie powinny łączyć funkcje mieszkalne, usługowe i rekreacyjne po to, aby w najbliższym sąsiedztwie swojego miejsca zamieszkania móc pracować, robić zakupy, spędzać czas wolny, korzystając z oferty kulturalnej czy odwiedzić naszą Klinikę.
Wizualizacje © Granaria.pl
Umów się na wizytę
Potrzebujesz więcej informacji? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Nasze kliniki
Medycyna Estetyczna Gdańsk
Położona w sercu Gdańska, klinika oferuje spersonalizowane podejście do każdego klienta, gwarantując pełną satysfakcję i optymalne rezultaty.
Medycyna Estetyczna Toruń
Klinika medycyny estetycznej w Toruniu oferuje szeroki zakres zabiegów kosmetycznych i medycznych, mających na celu poprawę urody pacjentów.
Opinie naszych klientów
Patrycja Kłos
Polecam w 100%, pełne zaangażowanie, profesjonalizm, wiedza, najnowocześniejsze materiały i metody. Istotnym komponentem jest naturalność wykonywanych zabiegów. Widać, że to nie zawód, a pasja.
Sylwia Zaręba
Robiłam u Doktor Butowskiej kilka zabiegów, z każdego jestem bardzo zadowolona, a najbardziej z wypełnienia ust. Wyglądają bardzo naturalnie, jestem zachwycona efektem. Wszystko odbyło się ze znieczuleniem, więc też podczas samego zabiegu czułam się bardzo komfortowo.
Dodatkowo podoba mi się, że można zadawać Pani Doktor pytania poprzez instagram, jest to bardzo wygodna i szybka forma kontaktu. 🙂
Natalia
Korzystam z usług gabinetu już drugi rok.
Jestem bardzo zadowolona z efektów, dlatego systematycznie wracam.
Pani doktor dobiera zabiegi w sposób indywidualny do potrzeb skóry. Wszystkie zaproponowane działania przynoszą świetne rezultaty.????????
Dużym atutem gabinetu jest możliwość skorzystania z usług Pań kosmetolog, dzięki czemu można zadziałać kompleksowo. Pani Marta jest bardzo dokładna, a w przypadku mezoterapii do tego błyskawiczna.????
Miłe miejsce na mapie Gdańska.
Polecam.????
Katarzyna Machajewska
Medycyna estetyczna na najwyższym, światowym poziomie ???????? Pani doktor Anna Butowska jest profesjonalistka w każdym calu. Efekty spektakularne, cudowne miejsce i przemiły zespół. Lepiej trafić nie można, niż pod „skrzydła” dr Anny. Serdecznie polecam! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Katarzyna Rogowska
Pani Doktor Anna Butowska , bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do pacjenta, potrafi dobrać najbardziej właściwe metody leczenia i terapii. Cudowna atmosfera, piękne kwiaty, pyszna kawa, miła obsługa, z całego serca polecam.
Anetta Szpakiewicz
Cudowne miejsce!❤ przemiła atmosfera!❤
✔ od pierwszej wizyty w gabinecie Dr Anny Butowskiej – (a było to ok. 9 lat temu) czułam, że jestem w dobrych rękach. ????
Korzystałam z wielu różnych zabiegów i za każdym razem efekt rewelacyjny ! ????
✔Dr Anna BUTOWSKA to lekarz z powołania, bez wątpliwości wzbudza zaufanie pacjenta, przemiła, bardzo cierpliwa, służy pomocą, radą, pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. ????
✔Pełen profesjonalizm w tym co robi i w jaki sposób pomaga ludziom w często towarzyszących im kompleksach.
Klinika jak i cały personel na jak najwyższym poziomie.!????
✔Z ogromną przyjemnością wracam do gabinetu dr Anny BUTOWSKIEJ za każdym razem.
GORĄCO POLECAM
Anetta Banasik-Szpakiewicz z Elbląga ❤